Warszaw i Wrocław najatrakcyjniejszymi lokalizacjami w Polsce

Warszaw i Wrocław okazują się być najatrakcyjniejszymi lokalizacjami w Polsce dla zagranicznych firm. Swoje siedziby w tych miastach mogą lokować kolejne znane marki. W związku z tym budowane są kolejne biurowce, które mają spełnić wszelkie wymogi i zachęcić inwestorów do tworzenia miejsc pracy w właśnie w Polsce. Wrocław postawił na prestiż, dlatego na dachu jednego z nowych budynków, oferujących lokale biurowe, dostępny będzie nowoczesny basen. Ciekawa inwestycja ma zapewnić najemców i zwiększyć prestiż miasta pod względem tego typu budowli.

Nieustannie poswatają nowe nieruchomości handlowe, dlatego np. we Wrocławiu współczynnik nasycenia powierzchni handlowej na mieszkańca jest bardzo wysoki, mimo to nadal realizowane są kolejne projekty budowlane, w powstałych obiektach prowadzony będzie przede wszystkim wynajem lokali. Aktualnie we Wrocławiu funkcjonuje prawie 490 tys. metrów kwadratowych. nowoczesnej powierzchni biznesowo-usługowej. Niebawem ta liczba znowu się powiększy.Wrocław biura

Najnowszy wrocławski biurowiec znajduje się przy ul. Strzegomskiej 138. Do dyspozycji jest aż 5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu z różnymi lokalami usługowymi. Inwestor zdecydował się mocno rozbudować wybudowany dwa lata temu obiekt, wprowadzając w nim innowacyjne rozwiązania. Po pierwsze, udostępniając basen na dachu biurowca jako zachętę dla najemców. Basen znacząco podnosi też ekskluzywność obiektu, co przyciągnąć nowych klientów, którzy zdecydują się na otwarcie swojego biura właśnie tutaj. Kolejną atrakcją jest sauna parowa oraz pomieszczenia rekreacyjne – sale do gry w tenisa stołowego lub piłkarzyki.

Idealnym miejscem do organizacji imprez firmowych dla pracowników będzie przestronny taras, a na większe spotkania sprawdzi się sala konferencyjna. Wszystko w jednym miejscu. Jednak na taki niezwykły lokal we Wrocławiu będą mogli sobie pozwolić nieliczni, bo miesięcznie trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Na ceną ma również wpływ ekologiczność budynku, bo zastosowano w nim np. ogrzewanie i chłodzenie pompami ciepła oraz specjalną instalację fotowoltaiczna.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz